2020’de Servcorp Ofislerinde Kullanıcıları Bekleyen Yenilikler

Servcorp_27.01.2020

Giderek pazar payını artıran hazır ve paylaşımlı ofis sektörünün lideri Servcorp, teknolojik altyapısı ve kişiye özel sunduğu sanal networking ağı ile 2020’de de profesyonellerin tercihi olmaya devam ediyor. Müşterilerine sunduğu teknik imkânlarla kişisel ve ekip çalışmalarının lider co-working alanı olan Servcorp’a, artan talep ile birlikte bu ayrıcalığı yaşayanların sayısı da artıyor.

Dijitalleşmenin sosyal ve iş hayatındaki yerini giderek artırması iletişim, örgüt ve süreç yönetimine de yansıyor. İş yaşamının dijitalleşmeye adapte olduğu günümüz süreç yönetiminde, teknik alt yapı ve sunduğu geniş veri havuzu ile Servcorp, müşterilerinin çalışma alanını dijital teknik olanaklarıyla destekliyor.

2020’nin getirdiği yenilikler ile birlikte sektörün profesyonel liderlerinin tercihi olmaya devam eden Servcorp, özel sanal ağ yapısı ile Servcorp Ailesi’ne katılan müşterilerine geniş kontak bağlantısı sunuyor. 2020 yılı için yeni strateji ve yöntemler oluşturan iş sahipleri, Servcorp Ailesi’ne katılarak uluslararası bağlantılar edinme imkânını da yakalıyor. Ürün ve hizmet arzını artırmayı hedefleyen iş insanlarının sahip olduğu Servcorp sosyal ağ yapısı ile birlikte dünyaya açılmalarını sağlayacak sanal network ağı sayesinde liderlerin kontak sürecindeki karmaşıklığı ortadan kaldırıyor. Bu sayede Servcorp, müşterilerinin dünyaya açılmaları yönündeki engelleri ortadan kaldıracak imkânı yaratıp sektörün önde gelen iş insanlarını iş sürecinde yalnız bırakmıyor.

 

Yeni yıla sayılı günler kala stratejik hamlelerini oluşturan Servcorp Ailesi’nin özel üyeleri, hedefleri doğrultusunda sahip olduğu özel sanal ağ, geniş kişisel veri alanı ve teknolojik alt yapısı sayesinde global çapta işlerini yürütme ayrıcalığını yaşıyor. Bu doğrultuda Servcorp’un özel üyeleri, iş yaşamındaki uzmanlıklarını gelişmiş dijital altyapısıyla entegre edip günümüz teknolojisinin imkanlarını kendi çatısı altında sunuyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s