Hakkımızda

Servcorp 1978 yılında Alfred George Moufarrige tarafından Sidney MLC Center’da kuruldu. Sanal Ofis kavramının öncülüğünün yapan Servcorp inovatif yapısı ile 39 yıl içerisinde pazarımızın devi olmayı başardık. 5 yıldızlı hizmet vererek ve bu yapımızdan asla ödün vermeden, büyümeye devam ediyoruz. Türkiye’ye maceramıza 2010 yılında Abdi İpekçi caddesi üzerinde bulunan Louis Vuitton Orjin Binası ile başladık, daha sonrasında Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan Tekfen Tower ile Türkiye’deki 2. lokasyonu olarak belirledik ve 2017 planlarımız arasında ise Türkiye’de pazarında büyüyerek değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi planlıyoruz.

Servcorp olarak kendimizi dünyanın en iyi Hazır Ofis ve Sanal Ofis tedarikçisi olmaya adadık. Bizim işimiz tek bir prensip üzerine kurulmuştur; maliyetinizi düşürerek ve genel giderlerinizi paylaşarak, işinizde başarıya ulaşmanızı sağlamak. Siz işinizi büyütmeye odaklanırken, biz de hedeflerinize ulaşmanız için gereken desteği sağlarız.

Servcorp işinizi dünyanın dört bir yanındaki en iyi lokasyonlardan yürütmenizi sağlamakla yetinmeyip, aynı zamanda size en iyi tesisleri, en iyi teknolojiyi ve işinizi başarıya ulaştırmada önemli olan en iyi insanları sunar.

Ekibimiz proaktif ve etkili çalışır ve size yardımcı olmaya hazırdır. İşinizin büyümesi ve başarılı olması bizim için çok önemli.

Sanal ve Hazır Ofis sektöründe işiniz için yararlı olan teknoloji odaklı çözümler getiren yenilikçi bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Hemen sitemizi ziyaret ederek bizi daha yakından tanımak için lütfen tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close