Servcorp İşe Yarayan Çalışma Alanları

HAZIR OFİS

BW1A9829 copy
İş dünyasında ilk izlenim her şey demektir.

Servcorp, maliyetlerinizi ve genel ofis giderlerinizi azaltmanızı, dolayısıyla işinize daha fazla odaklanarak, başarılı olmanızı sağlar.

Servcorp Hazır Ofisleri, dünya çapında bulunduğu tüm şehirlerdeki en prestijli lokasyonlarda, harikulade manzara ve en iyi teknolojik donanımlara sahip, tamamen yönetilebilen özel ofislerdir.

Marka ve logolardan arındırılmış 5 yıldızlı Servcorp ofisinizde, tüm şirket çağrılarınızı yöneten size özel kurumsal bir resepsiyonist de bulunmaktadır. Ayrıca, profesyonel destek ekibi, şirket bordronuza etki etmeden, ekibinizin bir parçası olur ve tüm günlük asistanlık işlerinde yardıma hazırlar.

Tüm toplantılarınızda en doğru ilk izlenimi bırakmanızı sağlayacak donanımlı toplantı odaları 7/24 hizmetinizdedir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

SANAL OFİS

BW1A9755.JPG
Başarının anahtarı daha fazla çalışmak değil, daha akıllıca çalışmaktır.

Bizim işimiz tek bir prensip üzerine kurulmuştur; maliyetinizi düşürüp, giderlerinizi paylaşarak, işinizde başarıya ulaşmanızı sağlamak. Siz işinizi büyütmeye odaklanırken, biz de hedeflerinize ulaşmanız için gereken desteği sağlıyoruz!

Bir Servcorp Sanal Ofisi size istediğiniz herhangi bir yerden çalışma olanağı verir. Buna Servcorp’un 160’ın üzerinde prestijli lokasyonu da dahil! Ayrıca müşterilerinizin ofisinize ayak bastığı anda çok etkilenecekleri, merkezi bir iş bölgesinde bir şirket adresi de sağlar.

Size özel resepsiyonistinizin tüm şirket çağrılarınızı profesyonelce yöneteceği ve arayan kişilerin notlarını siz ofis dışındayken bile, size anında aktaracağını bilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Kahve zinciri mağazalarında yapılan toplantılar, müşterilerinizle veya müşteri adaylarınızla aranızdaki iletişimi güçlendirmenin hoş bir yolu olabilir ama sunum yapma ya da satış konuşması gibi gerçekten de etkileyici olmanız gereken durumlar için uygun bir yer değildir. Yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda kullanacağınız ve 10 dakikadan başlayan rezervasyon seçenekleri ile kullanabileceğiniz toplantı odaları, günlük ofisler ve sekreterya desteği de paketinize dahil.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

COWORKING

wollongong-coworking-345x225

Gün geçtikçe değişen çalışma hayatı dinamiklerine ayak uydurabileceğiniz, çalışma stilinize uygun ortak çalışma alanıları. Yalnızca bir aydan başlayan esnek sözleşme çözümleri. Tüm bunlar Servcorp coworking alanı çözümlerinde sıklıkla karşılacağınız söylemler.

İhtiyacınıza göre şekillendirdiğimiz coworking paketlerinde, dilerseniz kendinize ait bir masayı, farklı firmalar ile paylaştığınız bir ofiste 7/24 erişim ile kullanabilirsiniz.

Alternatif olarak paylaşımlı ofis alanında, dilediğiniz herhangi bir ortak masada günlük işlerinizi mesai saatleri içerisinde çok uygun maliyetlere halledebilirsiniz. Unutmayın ilk gelen en iyi masayı kapar!

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close