İş Yükünüzü Azaltın

Günümüzde ister girişimci olun isterseniz kurumsal büyük bir şirket isterseniz de orta ölçekli bir firma, prestijli bir adres işinizi büyütmek için ya da stabiliteyi sağlamak için en önemliler listelerinin başında bulunuyor. Eğer şehirlerin iş merkezi olarak adlandırılan bölgelerinde bir ofis isterseniz o zaman yapmanız gerekenlerin listesi oldukça uzuyor. Biz sadece bir kaçını sizin için listeledik. Bunlar: Uzun dönem kira sözleşmesi, mobilya masrafları, ofisi döşemek için yapılması gerekenler, ofisi yönetmek için harcanacak zaman ve bütçe, kira, yan gereksinimler, ofis ekipmanları ve diğer gereksinimler. Sanal bir ofis sağlayıcısı ile işbirliği yapmak bu sorumluluklardan kurtulmanızı sağlar, böylece müşterilerinize mükemmel bir hizmet sağlarken, sizde en iyi yaptığınız şeye yani işinize odaklanabilirsiniz.

Bir Başarı Hikayesi, Multimilyoner  girişimci James Cann ve imparatorluğunu kurarken uyguladığı ofis stratejisini sizler için yazdık.

james_caan_thumb800

Pakistan- İngiliz multimilyoner James Cann, girişimcilik kariyeri için prestijli bir adresin ne kadar önemli olduğunu fark etti ve bunun üzerine çalışmaya başladı.

1987’de ilk işe alım şirketi Alexander Mann’i piyasaya sunduğunda, müşterileri çekmek ve şirketin aslında olduğundan daha büyük olduğunu söylemek için Londra’daki Pall Mall’daki prestijli bir adresi seçti. O sırada, masası ve odası o kadar küçüktü ki, masası tamamen engellendiği için kapıyı tamamen açılmıyordu. Toplantı odaları bulunmadığı için toplantılar kahvelerde gerçekleştirmeye başladı. Dışarıda neden buluşacaklarını sordukları zaman ise, işin çok meşgul olduğunu ve odaların tamamının dolu olduğunu söylerdi. Alexander Mann yüksek portfolyolu müşteriler kazanmaya başladı ve James Caan’ın gelirinde 500 milyon doları aşan küresel bir işe alım imparatorluğunu böylece inşa etmeye başladı. Tahmini kişisel net değerinin ise 150 milyon doları aştığı söyleniyor.
Sanal ofisler, pahalı fiyat etiketi olmadan müşterilerinizi memnun etme ve işletmenizin varlığını genişletme fırsatı verir. Günümüzde bir Servcorp temsilcisi ile konuşarak bugün işinizin profilini geliştirmek için sanal ofislerin avantajlarından nasıl yararlanabileceğinizi düşünün!

Hemen hizmet almaya başlamak için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close