Küreselleşİn!

Firmanızın bölgesel, ulusal ve küresel tanınırlığını artırabilirsiniz

Ait olduğunuz pazardaki yerinizi genişletmek için en ekonomik yöntemlerden biri bir sanal ofis kiralamaktır. Sanal ofisler, kurulumları tamamlanmış olarak ve gerekli personel ile çalışmaya hazır halde sizlere sunulur. Bu sayede firmanızın faaliyetlerine sanal ofisi kiraladığınız anda zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. Sanal ofis, firmanıza yerleşik bir fiziki adres, telefon numarası ve müşterilerinizle görüşebileceğiniz bir buluşma noktası sunar. İş yaptığınız ve müşterilerinizle buluşabileceğiniz bölgelerde birkaç sanal ofis kurabilir ve küresel varlığınızı daha da büyütebilirsiniz. Ticari faaliyetleriniz yerli işletme ölçeğinden çıkarak ulusal ve hatta Asya Pasifik (APAC), Avrupa, Ortadoğu ve ABD’yi kapsayacak şekilde küresel bir boyuta ulaşabilir ve bunların hepsine Servcorp’un global ağı ile kolaylıkla erişebilirsiniz.

Muhteşem Ofisleriniz ve Lokasyonlarınızla Müşterilerinizi Etkileyin!

Ürünleriniz ve hizmetleriniz mükemmel olabilir, ancak muhteşem bir lokasyonda yer alan ofisinizle müşterilerinizde “wow” etkisi yaratmak markanızın prestijini oldukça arttırır. Servcorp küresel olarak en özel ofis lokasyonları sunmaktadır. Ofislerimiz, aşağıdaki bazı lokasyonlarımız gibi dünya çapındaki en dinamik şehirlerin ikonik yerlerinde bulunmaktadır:

The Gateway Tower, Sydney, Australia – The Gateway Tower, milli olarak Avustralya’da yer alan en muhteşem ofis lokasyonlarından biri oalrak bilinir. Baştan sona en son teknolojinin kullanıldığı ofisler etkileyici Sydney Harbor manzarası ile çalışanlara ilham kaynağı olur ve ihtiyaç duydukları bütün araç gereçler ellerinin altındadır. Bu lokasyon için daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

gateway-sydney

The Leadenhall Building, City of London, United Kingdom – City of London Building 2015’te oylanmış The Leadenhall Building, Square Mile’ın merkezinde en dikkat çekici noktada ve Lloyd’s of London’ın hemen karşısında yer alan kendini belli eden bir ofis kulesidir. Dünya standartlarında bir iş adresi ile küresel bazda iş dünyasında ayak izlerinizi bırakabilirsiniz. Bina içerisinde Servcorp, müşterilerine birinci sınıf, ferah, yüksek tavanlı ve ayrıcalıklı bir atmosfer sağlar. Bu lokasyon için daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

leadenhall-building

Hausmann, Paris, Fransa – Galeries Lafayette’in karşısında yer alan Boulevard Haussmann, dünya çapında tanınmış bir konumdadır. Paris Ulusal Operası’na, prestijli otelleri ve şık restoranlarına yakınlığıyla lider şehir ticaret merkezidir. Dış görünüşü klasik bir güzellikte olmasına rağmen, iç hizmetler en ileri seviyededir ve tüm işletme kiracılarına öncü teknoloji sunmaktadır. Bu ofis yeri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

haussmann-paris

Hibiya Central Building, Tokyo, Japonya – Hibiya Merkez Binası, Tokyo Kulesi’ninde dahil olduğu çarpıcı bir Tokyo manzarası sunmaktadır. Hibiya CBD bölgesinde bulunan ve perakende mağazaları ve restoranlarıyla çevrili olan bu ofis mekanları, işletmelere mükemmel bir iş-yaşam dengesi için ideal bir yer sunmaktadır. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

hibiya-central-building-tokyo.jpg

One World Trade Centre, New York, Amerika Birleşik Devletleri – One WTC, Dünyanın prestijli büro mekanlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kentin 546 metrelik kısmında yükselen kule, muhteşem görüntüsü ile parlak zihinler ile sıkı çalışma birleştirildiğinde neler elde edilebileceğini gerçek anlamda sunuyor. Dünyanın en büyük ve en etkili birçok işyerine ev sahipliği yapan ofisimiz, One WTC ofis yeri, iyi bir şirkette olmanızı sağlar. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

one-world-trade-centre-new-york.jpg

The Metropolis Tower 2, Singapur  İşinizi ve müşterilerinize, dünyanın en prestijli iş merkezlerinden biri olan ve Asya’nın ticaret sermayesi olan bir şehirde bulunma fırsatı verin. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

tekfen.4.jpgTekfen Tower, İstanbul – İstanbul’un en gözde iş merkezlerinden olan Levent’te bulunan Tekfen Tower ile işinize prestij katmaya ve her gün geliştirmeye devam edebileceksiniz. 5 Yıldızlı hizmet kalitesi ve Türkiye’de ki diğer lokasyonlarımız ile ilgili olarak daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close