Sanal Ofİs Nedİr?

Günümüzde hayatın yoğun temposunun içerisinde bazı detaylar yüzünden genel resmi kaçırıyoruz  ya da o yoğunluğun arasında kargoları teslim almak ya da kendimizi telefonda yapmak istemediğimiz bir konuşmayı yaparken bulabiliyoruz. Aslında siz dünyanın herhangi bir yerinde çalışırken kargolarınızla ilgilenilsin ya da telefonlarınızı sizin yerinize biri açsın ve sadece sizin istediklerinizi size yönlendirsin istiyorsunuz biliyoruz. En önemlisi ise yurt dışından gelen o yatırımcıyı nasıl ağırlayacağınız konusunda kafanızdaki o deli soruyu ise nasıl çözeceğinizin cevabı bizde saklı.

Sanal Ofis kavramının yaratıcısı ve Servcorp’un CEO’su olan Alfred Moufarrige bu sorunlarınızı ortadan kaldırmak için tam 33 yıl önce Sanal Ofis kavramını yarattı. Dünya’nın en prestijli lokasyonlarında iş yürütmemin öneminin bilincinde olan Afred Moufarrige “Acaba işe yarar mı?” sorusunu oldukça düşünen çalışma arkadaşlarının ise sorularının duymazlıktan gelerek Dünya’ya sanal ofis kavramını kazandırdı ve aynı zamanda inovatif ve girişimci kişiliğini ise bir kez daha ortaya koymuş oldu. Tarihçesini bir kenara bırakalım.

Peki bu Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis işinizi dünyanın neresinden isterseniz yönetebileceğiniz bir sistemdir. O an ofiste olmasanız bile sizin için telefonlarınızı açan, kargolarınızı alan, toplantılarınızı ayarlayabilen ve daha fazlasına her an erişebilmenizi sağlayan bir alt yapınızın ve her daim güler yüzlü çalışanlarınızın olması demektir. Aynı zamanda Servcorp’un Dünya’nın en prestijli noktalarına konumlandırılmış lokasyonları sayesinde ise şirketiniz her zamankinden daha büyük ve daha gösterişli olacaktır, yanında gelen mükemmel manzara ile müşterilirinizi ve iş ortaklarınızı büyülemek ise cabası.

Kafelerde ve evinizde çalışmaktan sıkıldığınız, sessiz sakin bir alanda çalışma disiplinine girmek istediğinizde ise her zaman gelebileceğiniz bir ofisiniz/çalışma ortamınızın olması ise sanal ofisin sağladıklarından. Ortak çalışma alanlarımız ve günlük ofislerimiz sayesinde istediğiniz zaman gelip ofisinizde çalışabilir ve size her zaman 5 yıldızlı hizmet sağlayacak olan takım arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Her zaman daha fazlasını isteyenler için ise en doğru adres Servcorp Sanal Ofisleri!  Bize hemen ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close