Hazır Ofİs Nedİr?

Önceden hazırlanmış, bütün bilişim alt yapısı kurulmuş, son derece şık mobilyalar ile döşenmiş ofisinize hoş geldiniz. Toplantı odanız her zaman hizmetinizde ve resepsiyonda istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanabileceğiniz asistanlarınız hazır, mutfakta her türlü atıştırmalık, soğuk ve sıcak içeceğe erişiminiz  var ve şehrin merkezindesiniz. Bu arada bilişim alt yapınızında Dünya’nın en iyi ilk 50’sinde olacak şekilde geliştirdiniz! Sizce bunların hepsini siz mal etseniz sermayenizin ne kadarını harcamınız gerekir. Büyük ihtimalle büyük bir kısmını. Hazır Ofiste bunların hepsi ve daha fazlası tarafınıza sunulmaktadır ve kullandığınız kadar ödediğiniz bir çok hizmet sayesinde normalde kendi ofisinizde gerçekleştireceğiniz israfı asla yapmazsınız.

Peki Hazır Ofis Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  1. Öncelikle esnek ödeme koşulları sizin için her zaman en önemli nokta olmalı! Esnek ödeme koşullarını ise müşterilerine ilk sağlayan ekip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
  2. Sizi asiste edicek ekibin yetkinliği ile ilgili sorular sormayı kesinlikle unutmayın, çünkü onlar aynı zamanda takımınızın bir parçası.
  3. Faturalarınızın şeffaf olması ise ayrıca çok değerli. Ne kadar harcadığınız ve giderlerinizi en iyi şekilde görüp yönlendirebilmeniz ayrıca işiniz için çok önemli olacaktır.
  4. Bilişim alt yapısının değerini ise tartışılamaz. Sormanız gereken soruların içinde kesinlikle bilişim alt yapısının detayları bulunmalı. Sonuçta günümüzde IT’nin önemi yadsınamaz.
  5. Ne zaman toplantı odasına ihtiyacınızın olacağı büyük bir soru işareti değil mi? Toplantı odasını sürekli hazır tutmak ve kullanacağınız gereçleri kontrol etmek ise ek bir işkence. Servcorp’ta her zaman toplantı odanız hizmetinize hazırdır. İstediğiniz yerden anında rezerve edebileceğiniz şık toplantı odalarımızla, işinizi büyütmeye devam edin.
  6. Şirketinizin ulaşımı kolay, prestijli bir noktada bulunması ne kadarda değerli değil mi? Müşterilerinizi ara bir sokaktaki ofisiniz yerine Türkiye’nin en bilindik plazalarından birinde ya da şehrin kalbi olan caddelerden birindeki ofisinizde ağırlamak eminim isterseniz, eh manzarası da yanında ister istemez gelen güzel bir artı.Seçeceğiniz hazır ofisin lokasyonuna ve ulaşımına belki de kolay tarif edilebilmesine dikkat edin.

 

 

 

 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close