Harcadığınız Emekler Sağlığınızı Bozmasın

11

Servcorp’un co-working alanları, profesyonel iş yaşamına sahip liderlerin öncelikli tercihleri arasında gün geçtikçe yerini genişletiyor. Servcorp Türkiye; teknolojik alt yapısı, networking imkânı, sanal ofis ve profesyonel iş insanlarını masraftan kurtarma fırsatı ile girişimcilerin, fikirlerini uygulayacağı popüler alanlar arasında yerini aldı.

Servcorp aynı zamanda lider ziyaretçilerine sunduğu zengin altyapı ve networking fırsatlarının yanında, üyelerinin fiziksel sağlığını unutmuyor. Dünya çapında bu öngörüden yola çıkarak üyelerinin sağlığını da düşünen Servcorp; sertifikalı koltuk, sandalye ve masaları ile ergonomik rahatlığı sağlayacak ofis materyallerini ziyaretçilerine sunuyor. Yüksek kaliteye sahip, sertifikalı mobilyaları ile gün içinde uzun saatler harcayan iş insanlarının, meydana gelebilecek fiziksel rahatsızlıklarını asgari dereceye indirme kaygısı güdüyor.

Esnek çalışma saatlerinde, işiyle devamlı iç içe olan iş insanlarının en çok mustarip olduğu konulardan birisi de ortopedik sorunlardır. Mesai saatlerinde, geçirilen zamana oranla fark etmeden uzun saatler hareketsiz kalınır ve işe odaklanılan zamanda çoğunlukla yanlış oturulur. Fark edilmeyen bu hareketsizlik ve yanlış eklem hareketleri, zamanla fiziksel rahatsızlığın ortaya çıkmasına sebebiyet verir. Omurga, boyun, omuz, kalça ve kaburgamızda kompleks rahatsızlıklara zemin hazırlayan bu yanlışlıklar iş veriminin düşmesini ve odaklanma problemlerinin ortaya çıkmasını da beraberinde getirir. Servcorp, ayrıcalıklı üyelerinin uzun vadede ortaya çıkabilecek bu rahatsızlıklarına karşı sertifikalı ve yüksek kalitede ofis materyallerini kullanıcılarına sunuyor. Ortopedik ve ergonomik mobilyalara sahip Servcorp, iş hayatını sekteye uğratabilecek ihtimalleri asgari düzeye indirip iş verimini sağlayacak her ihtimali yüksek kalite standartlarını iş insanları ile buluşturuyor. Bu sayede tekil ve çoğul kullanıcılarına Türkiye’nin lider network ve sanal ofis fırsatını sunan Servcorp, ortak çalışma alanları ile birlikte üyelerinin sağlıklarını da yüksek düzeyde tutmayı amaçlıyor.

Dünya çapında 23 ülke ve 54 şehirde faaliyet gösteren Servcorp; bulunduğu ülkelerin iş insanlarını, teknolojik ve yenilikçi dijital alt yapıyı sunmakla beraber, iş hayatında verimi yüksek tutacak bütün diğer faktörlerini yüksek kalitede sunuyor.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close