Girişimcilerin Tercihi Servcorp

 

Riparian, BRISBANE_07

Teknolojik alt yapının her geçen gün gelişmesi doğrultusunda insanların istek ve ihtiyaçları da bu korelasyonda gerçekleşiyor ve hayata geçiyor. Teknolojik gelişmelerin sosyal ve ekonomik hayatımızın içine artık doğrudan dâhil olduğu yenilikçi-teknolojik çağda tüzel kurumlar yerini gerçek kişilere bırakıyor. Teknoloji ve yeniliklerin hayatımıza entegre ettiği girişim kavramı sayesinde insanlar kalıpların dışına çıkarak adeta nefes alan ve özgür, yeni bir çeşit kuruma dönüşmüş durumda.

Kalıplaşmış kuralların dışında, kendi kurallarını ortaya koyan; kendine özgü iş geliştirme süreci olan bireysel kuruma evrilen bireyler, girişimcilik kavramı ile kendilerini yeniliğin ve yeni bir iş dünyasının tam merkezine koyuyor. Teknolojinin insan amaçlarına hizmet etmesi ve bireylerin dünya vatandaşlarına hizmet etme motivasyonu ise günümüzün girişimcilik kavramını hayata geçiriyor.

Başarılı girişimlerin altında yatan en büyük etkenler dünyayı ve insanını geliştirme gayesidir. Amazon, Tesla, Boston Dynamics ve günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelen sosyal ağ girişimleri de bu gayenin en önemli örneklerini oluşturuyor. Köklü bir girişim fikrinin hayata geçirilmesi, onu kurgulamak kadar zordur. Her köklü girişimin temelinde yatan etkenin hayata geçirilmeden önce sancılı bir sürece sahip olmasını günümüz lider girişimlerinde açıkça görmekteyiz. Kusursuz bir girişimin süreci olumsuz etkileyecek dış etkenlere karşı bağışıklık kazanması gerekmektedir.

Servcorp, dünya genelinde girişime ve girişimciye destek olmak amacıyla paylaşımlı ofis ve ortak çalışma alanlarını teknolojik alt yapı ve sanal ağı ile günümüz liderlerine sunuyor. Sanal ofis ile girişimcilerin iletişim süreçlerini dikkate alıp girişim sürecinde ihtiyaç olunan ekip ve proje yönetimini Servcorp’un güncel teknolojik alt yapısı sayesinde hafifletiliyor. Servcorp, profesyonel liderlerin ve dünyayı değiştirme gayesi ile yola çıkan girişimcilerin karşısına çıkabilecek teknolojik alt yapısal sorunları sanal ofisleriyle tamamen çözüyor. IT desteği ve 100 milyon doları aşkın veri tabanı Ar-Ge yatırımı ile Servcorp, girişimcilerin ihtiyacı olan şahsi ve gizli veri tabanına olan ihtiyacını karşılıyor; proje ve iş geliştirme sürecinde IT desteği sayesinde teknik aksaklıkları sıfıra indirgiyor.

Dünyada 23 ülke, 54 şehir ve 160’ı aşkın lokasyonda hizmet veren Servcorp, bu sayede girişimcinin ihtiyacını anlıyor ve onlara destek olmak için her geçen gün teknolojik alt yapısını güçlendirmeye devam ediyor. Global markaların da tercih ettiği Servcorp, gün geçtikçe bireylere ve kurumsal markalara hizmetin çıtasını yükselterek kendi sektöründe standartları belirliyor.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close