Servcorp ile Freelance Çalışanlara Güçlü Altyapı ve Teknolojik Birikim

10 Eagle Street, BRISBANE_22Kurum içi iş hayatının ve pratiklerinin hızla değiştiği, çalışanların freelance iş modelinde daha verimli olduğu bir dönemdeyiz. Çoğu şirketin görmezden geldiği örgütlenme, iş paylaşımı ve yönetimi gibi unsurlar aslında sağlıklı bir çalışma ortamının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Geleneksel çalışma ortamında, kurum içi mobbing, iş rotasyonunun belirsizliği, kaotik çalışma ortamı, rol belirsizliği gibi etmenlerle yıpranan çalışanlar çalışma rejimlerini kendileri belirleyince çok daha etkili ve faydalı çalışabiliyor.

Sorunların domino taşı halinde birbiri ardına geldiği bu kaotik sistemde bireyler, günümüzde sıkça tercih edilen çalışma disiplinine doğru zorunlu olarak evrildi:

Freelance

Girişimcilik, tasarım, yapı, iletişim gibi birçok sektörde çalışan bireyler, kaotik iş modelini bırakıp kendi işlerine sahip olmak için freelance çalışma modelini tercih ediyorlar.

Aksaklıkları Servcorp ile ortadan kaldırın

Motivasyonun ve çalışma verimliliğinin arttığı bu ortamda bireyler ve ekiplerin rağbet edilen yeni tercihi ise güçlü altyapı ve teknolojik birikimin bulunduğu co-working (birlikte çalışma) alanları.

Kişiye özel çalışma ortamını teknolojik ve sanal alt yapı ile güçlendiren Servcorp, çalışanların ihtiyacı olabileceği bütün teknik ihtiyacı karşılıyor. Ar-Ge çalışmalarını, freelancer’ların istek ve ihtiyacı doğrultusunda gerçekleştiren Servcorp, çalışma esnasında kişiyi sekteye uğratma ihtimali olan her şeyi ortadan kaldırmayı hedefliyor. Bu doğrultuda freelance iş modeline sahip bireyler, günlük iş hayatındaki tüm aksaklıkları, Servcorp güvencesi ile ortadan kaldırıyor.

Dünyada sanal ofis ayrıcalığı ve güvencesi ile lider konumda bulunan Servcorp, kişiye özel ve paylaşımlı çalışma alanları ile birlikte günümüz profesyonel liderlerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılayan yapısı ile dünyada 23 ülke ve 54 şehirde hizmet veriyor. Bireylerin ve çalışma ekiplerinin istek ve ihtiyaçlarını anlayan co-working lideri Servcorp, teknik alt yapısı ile freelance çalışanların en büyük destekçisi olarak hizmetlerini sürdürüyor.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close