Servcorp ile İş Ağınızı Sermayeye Dönüştürün

Barangaroo, SYDNEY 09

Manevi sermayede büyük bir paya sahip olan geniş network sermayesi, günümüzde globalleşmek isteyen iş insanları için en büyük sermaye olarak yer alıyor. Günümüz şeffaf iletişim döneminde dünyaya açılan kapı; maddi sermayede yer alan para, dağıtım ve materyal sermayesinin üstünde manevi sermaye olan network, güvenilirlik ve iyi ilişkilerle sağlanıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte daha kısa ve kolay yoldan elde edilebilen ürün ve hizmet, kalite olmaksızın kontrolsüz bir şekilde temin edilebiliyor. Aşırılığın ve isteklere ulaşma imkânının artması ile pazarlarda kalite sorununun artış göstermesi de taraflarda güven ve iyi ilişki ihtiyacını beraberinde getiriyor.

Servcorp Ailesi’ne dâhil olan globalleşme amaçlı iş insanları, Servcorp’un kendisine sunduğu network imkanlarından yararlanma olanağı buluyor. 23 ülkede yer alan Servcorp, bünyesine dahil olan Türk iş insanlarına sunduğu global network imkanı sayesinde ürün ve hizmetlerini Servcorp Ailesi’nde yer alan diğer iş insanlarına sunma fırsatını sağlıyor.

Böylelikle Servcorp çatısı altında uluslararası ilişkiler kuran Servcorp üyeleri, global çapta farklı ülke pazarındaki iş insanları ile ilişki kurma fırsatı yakalıyor.

Yerelden dünyaya açılmayı hedefleyen iş insanları ve girişimcilerin günden güne artan tercihi haline gelen Servcorp, Türkiye’de Nişantaşı ve Tekfen Tower’da olmak üzere iki değerli lokasyonda hizmet veriyor. Sahip olduğu alt yapı, IT desteği, bireysel ve ekip çalışmasına uygun çalışma alanı ile profesyonel iş insanlarının ihtiyacı olan birincil ve ikincil desteği kişiye özel sunuyor. Böylelikle çalışma ortamında olması gereken teknolojik alt yapı üstünlüğü ile Servcorp, şu anda ve gelecekte işini dünyaya duyurmayı planlayan liderlere hizmet veriyor.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close